Biuro pracy Work Centre zajmuje się pośrednictwem pracy u pracodawców zagranicznych.

Nasza Agencja działa legalnie na rynku pracy, jest zarejestrowana i posiada niezbędne certyfikaty wydane przez Marszałka Województwa Opolskiego. Biuro pracy Work Centre jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 7098.

Nasza działalność opiera się przede wszystkim na współpracy z pracodawcami na terenie Holandii i rekrutacji dla nich pracowników z Polski. Wieloletni kontakt z firmami holenderskimi
i znajomość rynku pracy gwarantuje możliwość podjęcia legalnej pracy w różnych zawodach.

Profesjonalne i indywidualne podejście daje szansę zdobycia pracy dla osób szukających pracy w Holandii zarówno na długi okres, jak i na okres zaledwie kilku tygodni.

Pracodawcy, z którymi współpracujemy zapewniają swym pracownikom również zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne oraz transport do pracy na terenie Holandii. Ponadto nasza Agencja jest w stałej współpracy z firmą transportową, której busy kursują codziennie, umożliwiając przejazd do Holandii i powrót do Polski.

Oferujemy pewną i legalną pracę za granicą na holenderskich warunkach u rzetelnych pracodawców.
Ciągle rozszerzamy swoją ofertę, dostosowując się elastycznie do potrzeb rynku.

Celem naszej firmy jest profesjonalna pomoc i wsparcie świadczone zarówno pracownikom jak i pracodawcom w ich poszukiwaniach.